Людмила Кропивницька ініціювала проведення термінової наради

23.01.2018 в міськвиконкомі відбулася зустріч представників житомирської влади і жителів вулиці Вільский шлях. Дуже довгий час там є проблеми з транспортом. Люди скаржаться, що у них немає можливості вести нормальний спосіб життя, відвідувати культурні заходи, та й взагалі - просто комфортно жити через те, що побачити маршрутку ввечері на їх вулиці це щось просто нереальне.

Депутат Людмила Кропивницька відвідала мера міста Сергія Сухомлина, для того, щоб коротко описати проблематику і домовиться з ним про зустріч з представниками, які проживають в тому районі, людей. І хоча сам мер на зустрічі не був присутній, він зумів делегувати свого заступника Дмитра Ткачука та організувати цю зустріч. Дмитро Григорович, незважаючи на те, що той ще вчора був на лікарняному, все-таки прийшов. Після години бурхливих обговорень, начебто прийшли до такого рішення, щоб і люди були задоволені і перевізник.

Крім того, на зустрічі було запропоновано, щоб депутати міської ради звернулися в Нацполіцію з вимогою збільшити кількість патрулів у цій частині міста, в зв'язку з криміногенною ситуацією. Люди просто бояться ходити там пішки, а піший патруль обходить вулицю стороною.


"Я щиро сподіваюся, що все, що було запропоновано ініціативною групою мешканців втілиться в життя і влада не забуде дані обіцянки на наступний же день. І про внесення зміни в маршрут, і про патруль, і про розширення пішохідної зони" - зазначила Людмила Кропивницька.

23.01.2018
№ 332