Людмила Кропивницька на сесії міської ради звернулась до заступника міського голови

Комісія з безпеки дорожнього руху не підтримала встановлення світлофору по вул. Чуднівській. Про це розповів під час засідання 33-ї сесії Житомирської міськради заступник міського голови Дмитро Ткачук, відповідаючи на питання депутатки Людмили Кропивницької.

«У мене є питання щодо депутатського звернення про встановлення світлофора по вул. Чуднівській біля комплексу „Динамо". Ми вже неодноразово зверталися з цього приводу, і мешканці постійно скаржаться, що там є дуже небезпечний перехід з жертвами і ніяких рішень, ніж ваші відписки, я не бачу. Тож коли будуть виділені кошти на проектно-кошторисну документацію і встановлення об'єкта?», – запитала у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Ткачука депутатка.

«Дані заходи можуть бути в програмі з безпеки руху, які на даній сесії не розглядаються. На наступній сесії при розгляді програми безпеки руху цей захід може бути внесений і, відповідно, затверджене його фінансування», – відповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Ткачук.

Міського голову обурила така відповідь заступника.

«Це не відповідь. Може бути і буде – велика різниця. Щодо цього питання комісія по безпеці руху збиралася чи ні?» – запитав міській голова Сергій Сухомлин.

«Так, збиралася, рішення про доцільність встановлення світлофорного об'єкта на даній ділянці вулиці було негативним. Тобто підтримки рішення комісії безпеки руху немає. Відповідно про що надано відповідь депутату на його звернення», –відповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Ткачук.


http://zhitomir.today/

16.04.2018
№ 352