Щодо громадського контролю якості харчування в школах та садочках міста

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про безпечність та якість харчових продуктів», ЗУ «Про захист прав споживачів», ЗУ «Про освіту», ЗУ «Про охорону дитинства», Постанови Кабінету Міністрів України № 833 «Про затвердження Порядку відбору зразків продукції тваринного, рослинного і біотехнологічного походження для проведення досліджень» міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати право представникам батьківських рад (комітетів) шкіл та дошкільних закладів м.Житомира без попереднього повідомлення здійснювати комісійний контроль якості харчування та стану харчоблоку в усіх шкільних та дошкільних закладах міста.

В тому числі – брати зразки зразки харчових продуктів в присутності медичного представника закладу (або керівника закладу).

2.Склад комісії: не менше — трьох представників та не більше — десяти.

3.До складу комісії можуть входити депутати обласної, міської та районних рад м.Житомира, представник постачальника харчових продуктів, представник Державної санітарно-епідеміологічної служби м.Житомира.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

Секретар міської ради Л.В. Цимбалюк

09.12.2014
184
№ 23