Житомир – місто героїв!

Захід під такою назвою відбувся 14 вересня у Житомирі під час святкування Дня міста. Протягом кількох годин мешканці та гості міста мали змогу взяти участь у записі відеозвернення військовим від житомирян.

Житомиряни, які брали участь у святкуванні, поблизу кінотеатру «Жовтень» та на вулиці Михайлівській, могли долучитися до запису відеозвернення «Житомир - місто героїв!».

Люди охоче передавали слова підтримки житомирянам, які беруть участь у військових діях та всім солдатам, які захищають Україну на сході. Мешканці та гості міста бажали солдатам здоров’я, якнайшвидшого повернення додому, а також мирного неба над усією Україною.

Ініціатор заходу депутат Житомирської міської ради, засновник та керівник групи компаній «Океан» Володимир Кропивницький пояснив, що ідея такого відеозвернення до нього прийшла під час телефонної розмови з солдатами, що знаходяться в зоні АТО: «Спілкуючись по телефону, я зрозумів, що їм не вистачає нашої моральної підтримки, наших теплих слів, - розповів Володимир Кропивницький. - Коли мені задають питання, чи готовий я зараз захищати Україну, близьких та рідних, я чітко відповідаю, що сьогодні я роблю усе, що в моїх силах. Ми зараз усі об’єдналися. І нас об’єднала, як це не сумно, війна. І я готовий йти захищати свою країну».

Також він зазначив, що відеопристрої, які передадуть разом з відеозвертаннями житомирян, наразі вже підготовлені.

17.09.2014
259
№ 10