Церква-це духовний інститут....

Отець Юрій, настоятель храму на честь Почаївської ікони Божої Матері в м. Житомирі

Володимира Кропивницького я знаю більше 10 років. Спочатку він був просто знайомим, потім став прихожанином нашої церкви разом з родиною, а зараз я його духовний наставник.

Можна багато говорити про те, як він допомагає нашому храму та прихожанам. Але він цього не афішує, адже якщо робиш добро, то робиш її таємно. Приємним є те, що він завжди йде назустріч людям, відгукується на усі прохання і ніколи не стоїть осторонь, якщо потрібна допомога.

Він приймав участь у будівництві нашого храму від початку до завершення. Його зусиллями був зроблений іконостас. Щонеділі він з родиною приїжджає на богослужіння, а щороку восени, ми відправляємося у паломницькі поїздки у Почаїв. Останні роки Володимир Миколайович оплачує 50% витрат паломників, що їдуть з нами.

Щорічно ми разом з Володимиром Кропивницьким вітаємо дітей хворих на туберкульоз з Днем святого Миколая. Ми їздимо у санаторій вже більше 5 років. Там лікують дітей віком від 2,5 до 14 років. Володимир Миколайович людина слова і справи. Тому він каже: «ваше бачення та пропозиція – моя фінансова допомога», і ми реалізуємо цю добру справу.

Він істинний християнин. Якщо говорити про нього просто як про людину - це виважена, серйозна та цілеспрямована особистість. Але перш за все, вінлюдяна людина. Християнська мораль та ці рисинаближають його до звичайних людей, роблять чуйним до чужих проблем.

Церква – це духовний інститут. І в першу чергу вона відіграє велику роль у духовному рості людини, але як тіло не може жити без душі, так і держава не може жити без церкви. Мені б хотілося, щоб християнська мораль була яку тих хто голосує, так і у тих, хто йде на вибори. Головне, щоб вони не грали людськими цінностями.

Наразі є необхідність в нових обличчях у нашій державі. Я переконаний, що справедливість, строгість, мораль Володимира Кропивницького зможуть змінити обличчя ВРУ, адже новий погляд людини, яка звикла раціонально оцінювати те, що відбувається навколо себе, прикладати максимальних зусиль, допоможе змінити на законодавчому рівнінашу державу.

29.09.2014
212
№ 15