Церква-це духовний інститут....

Отець Юрій, настоятель храму на честь Почаївської ікони Божої Матері в м. Житомирі

Володимира Кропивницького я знаю більше 10 років. Спочатку він був просто знайомим, потім став прихожанином нашої церкви разом з родиною, а зараз я його духовний наставник.

Можна багато говорити про те, як він допомагає нашому храму та прихожанам. Але він цього не афішує, адже якщо робиш добро, то робиш її таємно. Приємним є те, що він завжди йде назустріч людям, відгукується на усі прохання і ніколи не стоїть осторонь, якщо потрібна допомога.

Він приймав участь у будівництві нашого храму від початку до завершення. Його зусиллями був зроблений іконостас. Щонеділі він з родиною приїжджає на богослужіння, а щороку восени, ми відправляємося у паломницькі поїздки у Почаїв. Останні роки Володимир Миколайович оплачує 50% витрат паломників, що їдуть з нами.

Щорічно ми разом з Володимиром Кропивницьким вітаємо дітей хворих на туберкульоз з Днем святого Миколая. Ми їздимо у санаторій вже більше 5 років. Там лікують дітей віком від 2,5 до 14 років. Володимир Миколайович людина слова і справи. Тому він каже: «ваше бачення та пропозиція – моя фінансова допомога», і ми реалізуємо цю добру справу.

Він істинний християнин. Якщо говорити про нього просто як про людину - це виважена, серйозна та цілеспрямована особистість. Але перш за все, вінлюдяна людина. Християнська мораль та ці рисинаближають його до звичайних людей, роблять чуйним до чужих проблем.

Церква – це духовний інститут. І в першу чергу вона відіграє велику роль у духовному рості людини, але як тіло не може жити без душі, так і держава не може жити без церкви. Мені б хотілося, щоб християнська мораль була яку тих хто голосує, так і у тих, хто йде на вибори. Головне, щоб вони не грали людськими цінностями.

Наразі є необхідність в нових обличчях у нашій державі. Я переконаний, що справедливість, строгість, мораль Володимира Кропивницького зможуть змінити обличчя ВРУ, адже новий погляд людини, яка звикла раціонально оцінювати те, що відбувається навколо себе, прикладати максимальних зусиль, допоможе змінити на законодавчому рівнінашу державу.

29.09.2014
4
№ 15