Поїздка Володимира Кропивницького в зону АТО.

27-28 вересня Володимир Кропивницький відвідав військових у м. Слов»янськ . Незважаючи на те, що активні бойові дії там вже не ведуться, на околиці міста продовжуються обстріли. На блокпостах відчувається моральне напруження.

Володимир Миколайович поспілкувався збійцями 2 та 13 батальйонів, побував у медичній частині 95-ї бригади.

«Працівники санітарної частини висловлювали нам подяку за допомогу, яку ми надавали увесь цей час. – розповів Володимир Кропивницький.

Військовим передали відеозвернення житомирян, яке було записане на День міста. Бійці та командири були вражені теплими словами від мешканців міста.

Разом з Володимиром Кропивницьким м. Слов’янськ відвідав Олексій Горностай, батько бійця АТО. Олексій Горностай – молодший служить з початку антитерористичної операції. Він розповів, що в зоні АТО залишилися найсильніші духом, найхоробріші бійці, найщиріші патріоти України. Найважливіше для військових, наголосив він, – відчувати себе потрібними.

Мешканці Слов’янська стверджують, що лише українські війська вселяють у них надію на відновлення міста, тому всіляко підтримують військовослужбовців 95-ї бригади. Мешканці міста потроху оговтуються від активних бойових дій. Поновлюють роботу магазини та підприємства. Відновлено електро таводопостачання. Про жахливі події нагадують розбиті вікна, пошкоджене асфальтне покриття, напіврозрушені будинки.

Місто з часом відбудується – головне зберегти мир, суверенність і цілісність держави.

04.10.2014
201
№ 23