Володимир Кропивницький вже не перший рік допомагає школі №15

Депутат Житомирської міської ради, засновник та керівник групи компаній «Океан» Володимир Кропивницький вже не перший рік допомагає школі №15. Найвіддаленіша від центра міста школа знаходиться на вулиці Максютова і навчається там близько 230 учнів.

Вчительський колектив та батьки не один рік скаржилися в усі органи влади на погані умови у школі. Старі вікна, відсутність туалету, небезпечні двері – усе це переконувало батьків віддавати першачків у інші навчальні заклади.

«Проблему з відсутністю туалетів у молодшій школі ми піднімали не один раз на міському рівні і на рівні області. Але у міському бюджеті не було таких коштів, щоб збудувати його. Володимир Кропивницький запропонував свою допомогу.Він посприяв виділенню коштів з міського бюджету, але загалом, облаштуванням санвузлів займався Володимир Миколайович особисто.

Він часто зустрічається з батьками і знає про проблеми школи, і коли батьківська рада вирішила, що треба замінити вікна, він зголосився допомогти. У спортивному залі вікна дуже великі і батьки не в змозі поставити їх самостійно. Тоді ми потрапили у міську програму «50/50», де частина грошей повертається підприємцю з міського бюджету. Тому одразу були поставлені вікна у спортзалі, ігровій кімнаті та у деяких класах. Наступною проблемою, яку терміново потрібно було вирішити, були вхідні двері. Діти часто травмувалися, ними неможливо було користуватися. Ми попросили допомоги у родини Кропивницьких. Вони замінили нам двері і поставили нові вікна ще у двох класах»,- розповідає Надія Іванівна, завуч початкової школи.

06.10.2014
179
№ 24