Людмила Кропивницька взяла участь у відкритті лабораторії для дітей із особливими потребами

Депутат Житомирської міської ради Людмила Кропивницька взяла участь у відкритті творчої лабораторії для дітей з особливими потребами у ЗОШ №7.

Ще наприкінці липня дитяча громадська організація «Все робимо самі» звернулася до всіх небайдужих із проханням про допомогу у обладнанні лабораторії для дітей із особливими потребами.

«Для відкриття лабораторії нам дуже потрібні спонсори, які б могли допомогти з придбанням парт із мольбертами і стільців, ламінату, інтерактивної дошки, металопластикові вікна і двері та канцтовари», – написав на сайті громадської організації її голова Богдан Купчинський.

На прохання про допомогу відгукнулися чимало меценатів. Серед них і депутатське подружжя Володимира та Людмили Кропивницьких. Вони придбали та встановили для лабораторії двері.«Дуже добре, що такий клас з'явився. Дітки з особливими потребами вимагають окремої, посиленої уваги. І сьогодні вони отримали шанс забути про всі свої негаразди і творити», – зазначила Людмила Кропивницька.

За її словами, символічно, що така творча лабораторія з'явилася якраз у День знань. Тож діти, які займатимуться у ній, зможуть отримати необхідні навички та створити не один шедевр власноруч.

«Дякую Володимиру та Людмилі Кропивницьким за те, що вони допомогли нам із дверима. Завдяки цьому, всі твори дітей та майно, яке збирали спільними зусиллями, буде надійно збережене і захищене», – зауважив голова ГО «Все робимо самі» Богдан Купчинський.


Матеріали з сайту ВГОЛОС.ZT

31.08.2017
72
№ 280