НА КОРБУТІВЦІ ВІДКРИЛИ НОВУ АМБУЛАТОРІЮ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

У Житомирі, 12 червня відкрили нову амбулаторію сімейного лікаря за адресою Старочуднівська 12/77 на першому поверсі багатоповерхового будинку.

Ще у 2015 році депутати ВО «Батьківщина» Володимир та Людмила Кропивницькі ініціювали створення на Корбутівці амбулаторії сімейної медицини. Для забезпечення потреб мешканців мікрорайонів Корбутівки та Мальованки було запропоновано вивільнити приміщення КП ВЖРЕП №1 для амбулаторії. У 2016 році з обласного бюджету за сприяння Володимира Кропивницького спрямовано субвенцію у розмірі 300 тис.грн. на капітальний ремонт приміщення.

Як зазначив Володимир Кропивницький, депутат обласної ради ВО «Батьківщина», відкриття сімейної амбулаторії на Корбутівці є стратегічним проектом, адже мешканці мікрорайонів Корбутівка та Мальованка не мусять їздити до поліклініки на вул. Л. Українки через все місто, особливо людям з обмеженими можливостями та людям похилого віку.

Житомирянка Олена Лех стала однією з перших відвідувачок амбулаторії. Вона вже підписала декларацію з сімейним лікарем. Пенсіонерці нове приміщення дуже сподобалося: близько до її дому, зручно і просторо.

«Дуже подобається наша нова амбулаторія. Тут можна буде аналізи здати, до лікаря підійти, крапельницю поставити. У мене чоловік – візочник, то дуже незручно його кудись далеко на крапельниці возити, а тут все поруч. Раніше треба було довго добиратися у поліклініку на вулиці Лесі Українки, а тепер зручно», – розповіла жінка.

Ознаменували відкриття нової амбулаторії міський голова Сергій Сухомлин, депутати міської ради та головний лікар ЦМЛ №2 Віктор Павлусенко, начальник управління охорон здоров'я Марія Місюрова. Всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.

За словами завідувачки амбулаторією Ольги Осадчук, пацієнтів Корбутівки та Мальованки тут обслуговуватиме 10 лікарів, які надаватимуть первинну медичну допомогу близько 20 тис. пацієнтів.

В амбулаторії діятиме широкий спектр послуг. В амбулаторії є можливість зробити ЕКГ, отримати лікувальні ін'єкції та вакцинацію, провести небулайзерну терапію, здійснити перевірку гостроти зору та підібрати окуляри, виміряти внутрішньоочний тиск, зробити швидкі тести на ВІЛ, тропоніни (інфаркту міокарду), вірусні гепатити, глюкозу крові та інше. Також створені умови для забору зразків біологічного матеріалу на дослідження.

«В приміщенні був зроблений капітальний ремонт, який включив у себе комплекс ремонтно-будівельних робіт, що передбачив заміну, відновлення та модернізацію за вимогами планування медичного закладу. Відтепер мешканці Корбутівки та Мальованки отримали якісні умови для перебування у закладі, а медичний персонал – належні умови праці, нове медичне оснащення. Хочемо подякувати міському голові, всьому депутатському корпусу міської ради та всім хто долучився до цієї гарної справи» - зазначив Володимир Кропивницький.

На відкритті амбулаторії депутати обласної ради та міської ради Володимир та Людмила Кропивницькі ВО «Батьківщина» подарували закладу сучасний цифровий телевізор.


12.06.2018
216
№ 364