Володимир та Людмила Кропивницькі завітали на чудове свято до садочку №58

У ДНЗ №58 «Дивограй» відбулося родинне свято «Різдвяні візерунки», присвячене новорічним та різдвяним святам. Вихователі садочку разом зі своїми вихованцями підготували цікаву святкову програму, яка не залишила байдужими усіх присутніх. Адже до свята готувався кожен учасник, вихователями було написано цікаві сценарії, підібрано українські пісні та вірші про родину. Позитивні емоції, гарний настрій, заряд енергії отримали усі учасники святкового дійства, адже на свято проходило в атмосфері гостинності та родинного затишку. Справжньою родзинкою свята стала вистава за участі не лише вихователів, але й дітей та її батьків, в основу якої були покладені українські традиції.

Приємною несподіванкою для учасників свята стала участь у ньому першої завідуючої дитячого садочка №58 Приступнюк Олени Василівни. Із захопленням усі присутні слухали цікаву розповідь Олени Василівни про те, яким був садочок під час відкриття у далекому 1987 році, ким стали у майбутньому його вихованці, як та завдяки кому змінювалися умови перебування дітей у закладі.

Володимир та Людмила Кропивницькі побували у дитячому садочку №58 на Крошні. І в черговий раз переконалися, які підростають чудові та талановиті діти! Щира вдячність батькам та працівникам садочка за гарне виховання дітей, нехай ростуть здоровенькими та розумними, адже в їх маленьких руках – майбутнє України. Депутати подарували керівництву закладу "коляду" та привітали діток та їх батьків з новорічними та різдвяними святами.

"Щиро вдячні за надану можливість розділити з дітьми їх свято та насолодитися чудовим виступом маленьких артистів та вихователів садочка на родинному святі "Різдвяні візерунки" - зазначили Володимир та Людмила Кропивницькі.

Ще за каденції депутатства Володимира Кропивницького в міській раді обговорювалося питання відновлення роботи дитячого садочка у мікрорайоні Крошня. Бо дійсно Крошня великий мікрорайон і діткам не вистачало місця для навчання. В останні роки у місті Житомирі спостерігається перенаповнення та недостача дитячих садочків.


https://drive.google.com/file/d/1kldQfzFmW2vsMSdw5...
17.01.2019
27
№ 370