ХТО ХОЧЕ ВКРАСТИ у громади

Житомирське вище професійне училище-інтернат Житомирської обласної ради, або реформування ПО-НОВОМУ..?..

Щоб розібратися з великою проблемою описаною в зверненні від батьків та дітей, які навчаються в училищі, ми разом з Любов'ю Цимбалюк відвідали училище, яке знаходиться в центрі Житомира по вулиці Небесної Сотні, 43. (всі діти в даному училищі мають певні серйозні вади по здоров'ю).
Справа в тому, що перед кожним навчальним роком в грудні Департаментом соц.захисту при ОДА погоджується правила вступу до даного закладу. Сьогодні вже лютий місяць, але погодження на прийом учнів на наступний навчальний рік так і не отримано!!! Подальша доля існування закладу з 50-річною історією стала під загрозою!
Пройшовши по приміщенням ми спостерігали ідеальний порядок, усміхнених учнів та привітний колектив. А коли побачили досягнення училища-інтернату в вигляді сотні дипломів та грамот отриманих вихованцями, нас просто приємно шокувало.
Звертаємось до голови ОДА Гундича І.П. та голови обласної ради Ширми В.В.з вимогою роз'яснити що відбувається в обласному учбовому закладі, та чому дана проблема не піднімається перед депутатами облради.
Вимагаємо терміново провести відповідні наради та створити «дорожню карту» разом з колективом по недопущенню закриття важливого для громади області навчального закладу дітей-сиріт та дітей-інвалідів.


З повагою, голови міської та обласної фракцій ВО #БАТЬКІВЩИНА Любов Цимбалюк та Володимир Кропивницький.


04.02.2019
19
№ 378