​Продовжуємо проводити зустрічі з мешканцями Корбутівки

Продовжуємо проводити зустрічі з мешканцями нашого міста. Будемо спільно вирішувати проблеми, які турбують житомирян!

12 квітня о 17.00 біля амбулаторії сімейної медицини, вул. Старочуднівська, 12/77 за участі депутатів Володимира та Людмили Кропивницьких та Любові Цимбалюк відбулася зустріч з мешканцями багатоповерхових будинків щодо якості надання житлово-комунальних послуг та інших питань, які турбують людей. На запрошення відгукнулися представники міської ради та директор ПП "ЖЕП №1" Леонід Шепіль.

На порядку денному декілька питань:

1. Встановлення лічильників обліку тепла, які призвели до збільшеної плати за послуги теплопостачання, так звана плата за МЗК (плата за опалення місць загального користування). Як без згоди мешканців будинків Чуднівська 96, 98 КП "ЖТКЄ" встановили загальнобудинкові лічильники.

2. Скарга мешканців будинків Чуднівська 96, 98,100 щодо проїздів між будинками. Прохання закрити проїзди.

3. Скарга мешканців щодо розпивання молоддю спиртних напоїв після 22.00 біля цілодобового кіоску біля будинку Чуднівська, 96.

4. Скарга на керівництво ПП "ЖЕП№1" та відділеність підприємства від мікрорайону Корбутівка. Прохання мешканців до директора Шепіля Л.І. орендувати приміщення на Корбутівці.

5. Розгляд скарги мешканців будинку Старочуднівська, 12/77 щодо тріщини у будинку, яка виникла внаслідок підтоплення підвалу.

Депутат Володимир Кропивницький, директор ПП "ЖЕП №1" Леонід Шепіль та представники міської ради комісійно обстежили підвальне приміщення щодо підтвердження чи спростування інформації мешканців.

Комісія вирішила звернутися до КП "Водоканал" щодо усунення аварійної ситуації на мережах дворової каналізації.


12.04.2019
58
№ 393