Якщо не побудувати КНС на Корбутівці, нас може чекати екологічна катастрофа!!!

ЧИ ПОКРАЩУЄ МЕР СУХОМЛИН ЖИТОМИР ???

Я за те, щоб в Житомирі будувалися багатоповерхівки! Я за те, щоб пільговики отримували квартири! Місто має розвиватись!
АЛЕ в якій спосіб? Та якою ціною?
Мер Сухомлин та його команда, мають талант з любої класної справи зробити «блудняк».
Мало того, Сухомлин перевищив свої повноваження та підписав договори оренди земельних ділянок після рішення сесій, додаючи в них свої авторські протизаконні «родзинки»!
Так він ще вміло стикає лобами забудовників з громадою міста надаючи підстави людям потім довго судитись за свої права . Це чітко простежується в фотокопіях рішення сесії та в договорі оренди щодо земельної ділянки по вулиці Хлібній 22-б.
Також всі знають, що на Корбутівці сьогодні будується чимало багатоповерхівок, але мало хто знає що мережі каналізування там вже працюють на межі. Пропускна спроможність існуючої каналізаційної мережі на добу 1500м3 стоків, а додаткове розрахункове навантаження після заселення новобудов ще +1500 кубічних метрів стоків на сутки. ( тобто вдвічі перевищує !!!)
Якщо негайно не розпочати проектування та будівництво нової мережі каналізації виникне ЕКОЛОГІЧНА КАТАСТРОФА !
У мене є стенограма сесії обласної ради, в якій гість пан Сухомлин після мого запитання чи знає він що може бути проблема в Житомирі з мережами, запевнив депутатів, що на Корбутівці вже розроблений проект водовідведення та зі всіма забудовниками заключені угоди на їхнє фінансування даних робіт.
Я зробив відповідні звернення та ініціював наради спільно з керівництвом КП «Житомирводоканал» та представниками виконавчого комітету. Згодом отримав копії всіх технічних угод на водопостачання та водовідведення з забудовниками та висновкі управління комунального господарства . Так от, підтвердження словам мера, що вже дану проблему вирішено я не знайшов .
Висновок: або Сухомлину постійно хтось надає недостовірну інформацію, або він сам вводить постійно в оману громаду міста Житомира.

Сьогодні ми ведемо ще декілька депутатських розслідувань по «справам» мера Сухомлина . Вони будуть скоро обов'язково опубліковані.

З любов'ю до людей, Володимир Кропивницький


19.03.2019
26
№ 399