Йду на парламентські вибори, щоб змінити життя українців!

Дорогі друзі!

Як депутат обласної ради, я постійно спілкуюся з людьми та щодня чую про проблеми, які ігнорує влада різних рівнів. Опікуючись своїм округом, я відчуваю відсутність підтримки народного депутата.

Близько 20 років частина Житомира, яка включена до 67 виборчого округу, має незмінного депутата Верховної Ради. Але чи бачимо ми зміни на окрузі? Я – ні, а Ви?

Ми всі чудово розуміємо, що за нього голосує суто його вотчина, як за доброго дядька, але там люди так само не відчувають змін в їхньому житті.
Я хочу змінити порядок речей в якому ми живемо. 67 округ – дуже специфічний округ. Це частина Житомира, прилеглі до нього села, а також дуже віддалені. Тому проблеми у жителів цього округу абсолютно різні, як і різний рівень життя. Багато що розділяє людей.

Так, рівень життя у нашому місті не найвищий, але він все ж вище, ніж у селах. У людей банально немає аптек ,нормальних магазинів, транспорту, не кажучи вже про медичне обслуговування і умови в освітніх закладах.
Робота депутата у Верховній раді - це не лише відвідування засідань і далеко не розсилка привітальних листівок !

Від існуючого депутата 67 округ не бачив коштів на дороги, медицину, освіту, енергозбереження та інші потреби ні в Житомирі ні в районах.
Я також розумію, що значна частина проблем у місті – це не повноваження народного депутата, проте хтось має контролювати міську владу та спонукати їх до виконання своїх прямих обов'язків.

Саме тому я і йду до Верховної Ради, щоб підтримувати інтереси громади, швидко реагувати на прохання та потреби мешканців округу, де живу я та вся моя родина!
Я знаю проблеми села і я свій для Житомира.

Я хочу показати житомирянам та жителям сіл, які входять до меж округу, що значить мати депутата Верховної Ради, який дійсно дбає про їхні інтереси .

https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp033pt001f01=919pf7331=67.html


02.07.2019
229
№ 424