Інформаційний бюлетень кандидата в народні депутати по округу №67 Володимира Кропивницького

До дня голосування на виборах до Верховної Ради залишилося зовсім небагато часу. 21 липня Україна обиратиме новий склад парламенту. Володимир Кропивницький балотується по 67 виборчому округу, до складу якого входить частина Житомира, а також Житомирський, Романівський, Любарський та Чуднівський райони Житомирської області. Територіально 67-ий округ частково збігається з його округом як депутата Житомирської обласної ради. Чому він вирішив іти на вибори та що має намір зробити для Житомирщини та виборців, – про це Володимир Кропивницький розповів у своєму інтерв'ю.

Чому Ви вирішили балотуватися до Верховної Ради?

Президентські вибори чітко показали, що люди хочуть змін, що старі методи та стара політика вже не влаштовують український народ, люди втомилися від брехні й від порожніх обіцянок, про які 28 років нам розповідають народні депутати Верховної Ради. Як громадянин і як кандидат я повністю розділяю й підтримую програму Президента України. Я виступаю за швидкі, рішучі та дієві зміни, за повне перезавантаження усіх гілок влади, за те, щоб стара корумпована система пішла в минуле. Я хочу бачити Україну сильною і процвітаючою європейською державою. Хочу, щоб у наших дітей та онуків було світле майбутнє тут, у рідній країні, щоб українці не були змушені шукати щастя на чужій землі, а розбудовували власну країну. На моє глибоке переконання, запорука добробуту України – добробут її громадян.

Хто мотивував Вас до цього рішення?

Громада мого округу звернулася до мене із закликом іти у Верховну Раду. Вони знають, що я маю досвід та сили зламати систему байдужості влади до людей. Я, як патріот рідної держави, не можу і не хочу стояти осторонь та спостерігати, як стара влада послідовно знищує та розкрадає українській народ, наше рідне місто, нашу Житомирщину, нашу Україну.

Я готовий прийняти виклик, узяти на себе відповідальність та гідно служити народу України. Бути не просто народним депутатом України, а Вашим представником, який буде доносити думку громади, швидко реагувати на Ваші звернення, упроваджувати зміни та робити все для поліпшення добробуту співгромадян.

І кожен крок до оновленої України ми будемо разом. Бо сила громади в єдності.

МИ В СИЛАХ ЗМІНИТИ ВСЕ

Яке Ваше розуміння роботи депутата Верховної Ради?

Кожен депутат будь-якого рівня завжди повинен пам'ятати: тебе обрали люди, вони довірили тобі свою долю. А ще я людина глибоко віруюча. Тут буду небагатослівним. Лише скажу, що депутат має бути підзвітним громаді, яка його обрала, і власній совісті. А якщо говорити особисто про мене, то й бути чесним перед Богом.

Я був депутатом міської ради 6-го скликання, наразі є депутатом обласної ради, тому добре знаю про проблеми і нагальні потреби мешканців міста Житомира та Житомирської області, маю підтримку серед депутатського корпусу міста та області. У багатьох аспектах я хочу докорінно змінити стан справ в окрузі, у якому ми живемо. Адже 67 округ – дуже специфічний: це й частина Житомира, і прилеглі, і дуже віддалені села. Тому проблеми в мешканців цього округу часто зовсім різні, як і різний рівень життя. Багато що відрізняє людей, але є й спільні проблеми.

Так, рівень життя у нашому місті не найвищий, але він все ж вищий, ніж у селах. У людей банально немає нормальних магазинів, транспорту, не кажучи вже про медичне обслуговування й умови в освітніх закладах. Уже багато років я свій для Житомира, і дуже хочу показати не тільки житомирянам, а й жителям сіл, які входять до меж округу, що значить мати свого депутата Верховної Ради, який справді дбає про їхні інтереси.

З чого, на Вашу думку, потрібно починати зміни в країні?

По-перше, це мир в Україні. Мир ми маємо досягти тільки шляхом домовленностей залучивши всю світову спільноту! Ми не маємо віддавати нікому свою територію, але чітко повинні розуміти , що нічого немає ціннішого за життя навіть одного військового.

По-друге, потрібно підняти рівень життя українців. Лише піднявши економіку, ми можемо подолати бідність у країні. Останнім часом люди ледь зводять кінці з кінцями, із жахом очікують рахунків за комуналку. Після того як запрацює економіка, запрацює підвищення пенсій та мінімальної зарплатні. І при цьому ми повинні дотримуватися високих соціальних стандартів, зберігати пільги для усіх категорій населення, які їх потребують.

По-третє, наші надра мають працювати на громадян , а не для кількох родин. Зараз на наших енергоносіях заробляють олігархи, а народ, якому вони належать, – жебракує.

67-ий округ включає в себе частину Житомира. Які найголовніші проблеми потрібно вирішити в місті?

Для міста найголовніше – це комунальна сфера: чиста вода в кранах, прибрані вулиці, відремонтовані дороги, а також транспортна мережа. Якщо місто не може самостійно знайти на це кошти, потрібно виділяти їх на рівні держави.

Житомир територіально поділений на два мажоритарних округи 67 та 62. Важливо, щоб майбутні депутати Верховної Ради почали дбати про Житомир, як про єдину територію. З Любов'ю Цимбалюк ми давно співпрацюємо в одній команді. Ми сьогодні маємо потужну команду однодумців, які є фахівцями з житлово-комунального господарства, медицини, освіти, екології, аграрній та інших галузях. У нас із Любов'ю Цимбалюк є спільні напрацювання щодо благоустрою міста, системи водопостачання, якості доріг, якості медицини, освіти та правильності тарифів.

До речі, багато житомирян підтримали її, коли вона балотувалася на посаду міського голови у 2015 році та посіла 2 місце. За неї проголосувало майже 26 тисяч житомирян.

Ви працювали заступником міського голови. Що Ви вважаєте своїми найбільшими досягненнями на цій посаді?

На посаді заступника я був тільки 10 місяців. Прикро, що спершу багато часу пішло на саботаж старої команди. Але дещо встиг зробити. Зокрема, моєю ініціативою було відновлення цілодобового водопостачання в місті. Важливо не лише те, що житомиряни зараз постійно мають воду, але й те, що мережі не вийшли повністю з ладу, адже перерви в подачі води їх досить сильно руйнували.

Коли ще були ВЖРЕПи, я запровадив практику, що старші будинків повинні обов'язково підписувати акти ВЖРЕПів про надання послуг. Таким чином якість послуг була кращою і скарг на роботу ВЖРЕПів стало менше.

Обласним депутатом Ви працюєте вже майже 4 роки, чим у цій роботі можете пишатись?

За 4 роки багато чого зроблено. Є великий, ґрунтовний звіт, який кожен охочий може побачити на сайті deputat.zt.ua., а головне – за кожним словом у ньому є реальні справи. Разом з моєю дружиною Людмилою, яка є депутатом міської ради, ми багато часу приділяємо роботі на округах. Активно допомагаємо навчальним закладам. Завдяки нашим зусиллям у мікрорайоні Корбутівка тепер працює нова сучасна амбулаторія. Проводимо різні заходи, щоб згуртувати людей. Шукаємо і знаходимо можливості для благоустрою мікрорайонів Корбутівка та Мальованка.

У нас хороший контакт на окрузі з людьми, нас знають, ми живемо там. Спілкування з жителями допомагає бачити системні проблеми. Наприклад, 90% звернень – допомога на лікування. Про що це говорить? Про бідність та платонеспроможність більшості людей. Потрібна страхова медицина, з компенсацією для пенсіонерів. Щоб людина, потрапляючи до лікарні, відчувала піклування держави про себе, а не думала, де взяти кошти, лікуватися чи, може, через їх нестачу взагалі відмовитися від лікування, а в критичних випадках навіть бути приреченою на смерть. Так не повинно бути. Тому вважаю це ще одним із надважливих завдань, яке поки вирішую як депутат місцевого рівня і просто небайдужа людина.

У разі, якщо мене оберуть до Верховної Ради, докладу для його вирішення максимум зусиль. Життя людей і його якість для мене це ключові цінності.

Ви говорите про хороший контакт із жителями Вашого округу, у чому він полягає?

У тому, що люди почали довіряти та ділитись своїми проблемами. У нас давно започаткована практика збору пропозицій від жителів наших округів через встановлені скриньки. Спочатку люди були досить скептичними, не вірили, що нарешті їх почують. Але коли побачили перші результати, пропозицій стало більше. Поступово ми вирішуємо проблемні питання. Разом із громадою виграли 3 проекти бюджету участі, частина з яких буде реалізована на Корбутівці та Мальованці. Водночас ми розуміємо, у який непростий час живемо, тож намагаємося єднатися не тільки в скруті, а й у радості. Тому щорічно кілька разів ми проводимо й свята, які об'єднують, гуртують, допомагають бути небайдужими.

Ви вже говорили про те, що на 67-му виборчому окрузі немає змін. Люди за останні 20 років обирали того самого депутата від виборів до виборів. Думаєте, щось зміниться цього року?

Українці втомилися від влади, яка нічого не робить. У суспільстві є запит на зміни. Я впевнений, що народний депутат, який нічого не зробив для своїх виборців на законодавчому рівні, повинен піти. На 67 окрузі, ми дуже сильно відстали і в бюджетному сприянні народним депутатом. Чітко розумію, що Україна має все для того, щоб бути заможною: це наші працьовиті люди, родюча земля, багатющі надра… Маючи все для успіху, Україна посідає перше місце в Європі за рівнем корупції та бідності населення. Таким є результат діяльності старої влади. Досить! Так не повинно бути. Для спільної перемоги нам потрібно діяти разом і рішуче, тільки так життя кожного українця може змінитися на краще!

РОДИНА КРОПИВНИЦЬКИХ: ДЕПУТАТИ, ВОЛОНТЕРИ, БЛАГОДІЙНИКИ

Володимир та Людмила Кропивницькі сьогодні працюють депутатами міської та обласної ради. Опікуються частиною Житомира, а також – частиною області. Займаються також благодійністю, допомагають людям із юридичними консультаціями, підтримують бійців АТО.

У 2014 році у Житомирі розпочала діяльність громадська організація «Рідний Житомир», яку очолює Володимир Кропивницький. Вона була створена у першу чергу для допомоги воїнам АТО, а сьогодні займається підтримкою громадян, яким потрібна допомога. При громадській організації засновано однойменний Благодійний Фонд, яким опікується дружина Володимира – Людмила Кропивницька.

ДОПОМОГА АТО

У рамках благодійної програми «Разом переможемо» у 2014 - 2016 роках відправлялися ліки, продукти харчування, ремонтували та відновлювали автотехніку військовим частинам. Надається матеріальна та фінансова допомога військовому шпиталю і пораненим захисникам, які знаходяться на лікуванні та реабілітації. З 2017 року надається адресна допомога воїнам АТО на їх родинам.

ДОПОМОГА САДОЧКАМ ТА ШКОЛАМ

Постійно надається допомога для придбання господарсько-побутового, дитячого та шкільного обладнання для ведення навчально-виховного процесу у школах №32,15,12,8, 1 та у дитячих садочках №15,6,52 та НВК 11. Надається допомога дітям з багатодітних сімей, дітям зі Спілки дітей-інвалідів, дітям-сиротам та діткам з обласного дитячого протитуберкульозного санаторію.

ПІДТРИМКА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИХ ЗАХОДІВ

Матеріальна підтримка дитячого кінофестивалю «Чілдрен КіноФест», допомога у створенні сучасних умов для занять колективу «Аванте», значний внесок у популяризацію і розвиток дитячого хореографічного мистецтва, допомога у проведенні всеукраїнського семінару-практикуму «Благодійність в серці моїм», допомога у проведені сімейного фестивалю «Familyartfest 2015», конкурсів «Малюнок на асфальті», «Подаруй диво» та інші.

Кілька років поспіль ПП «Проммаркет ОКЕАН», генеральним директором якого є Володимир Кропивницький, отримує нагороду «Благодійник».

ДОПОМОГА У БУДІВНИЦТВІ ХРАМІВ

Родина Кропивницьких багато років допомагає із ремонтом та будівництвом церков та костелів на Житомирщині.

Що було зроблено

 • вул. Зв'язківців, 7 - встановлено дитячий майданчик;
 • вул. Чуднівська, 131 - встановлено зупинку громадського транспорту та проведено благоустрій прилеглої території;
 • вул. Крошенська, 45 - огороджено майданчика сіткою-рабиця;
 • вул. Крошенська, 18 - встановлено дитячий майданчик;
 • вул. Крошенська, 44, 30, 32,46 - надано допомогу для оздоблювальних робіт у під'їздах будинку;
 • вул.Чуднівська, 77 - встановлено зупинку громадського транспорту та проведено благоустрій прилеглої території;
 • вул. Крошенська, 26 - встановлено дитячий майданчик;
 • пров. Олеся та вул. П. Калнишевського проведено грейдерування доріг;
 • вул. Покровська 125, Андріївська 2а, Крошенська 45, провулок 2-й Закам'янський,3 – проведено роботи з кронування та зрізання аварійних дерев;
 • вул. Старочуднівська, 12\77 - встановлено дитячий майданчик;
 • вул. Покровська, 94 – облаштовано зупинку громадського транспорту, встановлено лави для відпочинку;
 • вул. Вільський шлях Павловська Гора: разом з громадою побудувано церкву;
 • вул. Покровська, 123 – проведено часткові оздоблювальні роботи в під'їздах будинку;
 • вул. Крошенська, 32 – надано руберойд для перекриття покрівлі будинку;
 • вул. Вільський Шлях, 160 - встановлено дитячий майданчик;
 • вул. Покровська, 129-а - встановлено металопластикові вікна;
 • вул. Крошенська 30,26,28, вул. Чуднівська 92,98,100, вул. Івана Богуна, Чумацький Шлях - завезено пісок на дитмайданчик
 • вул. Крошенська, 8 - огороджено майднанчик для збору сміття;
 • вул. Чуднівська, 108 - встановлено гімнастичний турнік біля будинку;
 • вул. Покровська, 121 - встановлені металопластикові вікна;
 • вул. Чуднівська, 96 - встановлено гойдалку для дітей у дворі будинку;
 • вул. Покровська, 149, вул. Героїв Чорнобиля, 94, вул. Крошенська 47,6,28:
 • проведено роботу з фарбування дитячих майданчиків;

 • вул. Вільський Шлях,170 та вул. Народицька, 17 - встановлено зупинки громадського транспорту та проведено благоустрій прилеглої території;
 • вул. Вільський Шлях, 11а - встановлено металопластикові вікна;
 • встановлено два світлофорних об'єкта по вул. Чуднівській, 94 та вул.Чуднівській, 106;
 • вул. Чуднівська, 92, 94 - облаштовано майданчики для збору сміття.
 • вул. Проспект Незалежності, 100 - встановлено зупинку громадського транспорту та проведено благоустрій прилеглої території.

 • З ЛЮБОВ'Ю ДО ЛЮДЕЙ

  Встановлення дитячих майданчиків, облаштування шкіл та садочків, ремонти доріг та вирішення проблем житлових будинків у Житомирі та області.

  За сприяння подружжя Кропивницьких започатковані культурно-масові заходи: Масляна, весняний ярмарок, День захисту дітей, День Корбутівки та Мальованки.

  Почав працювати соціальний ринок на Корбутівці, де люди можуть придбати сільськогосподарські товари від виробника за доступними соціальними цінами.

  Відкрили амбулаторію сімейної медицини на Корбутівці по вул. Старочуднівській, 12/77.

  За багато років вирішена житлова проблема у багатоквартирних будинках на Корбутівці по вулиці Чуднівській №106, 108, 110. Будинки перейшли у комунальну власність міста, що перебували на балансі БУ №3 Житомирської КЕЧ району та в оперативному управлінні Міністерства оборони України. Мешканці цих будинків почали отримувати якісні житлово-комунальні послуги.

  Проведено капітальний ремонт території благоустрою за адресою Чуднівська, 106. Раніше це була занедбана територія. У житлових багатоповерхових будинках по вулиці Чуднівська, 92,94,96,98,100, Старочуднівська, 9, Героїв Пожежних 125-А,Б,В, ОСББ «Березівський-6» замінено на сходових клітинах дерев'яні вікна на енергозберігаючі.

  ВСТАНОВЛЕНІ ДИТЯЧІ І СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

 • вул. Чуднівська, 92
 • вул. Чуднівська, 94
 • вул. Чуднівська, 96
 • вул. Чуднівська, 108
 • вул. Зв'язківців, 7
 • проїзд Івана Богуна, 2
 • ОСББ «Чуднівська, 108-А»
 • у сквері між Житомирською політехнікою та Житомирським торгово-економічним коледжем.
 • у Мальованському сквері
 • вул.Чуднівська, 106
 • вул. Крошенська, 18
 • вул. Крошенська, 26
 • вул. Вільський Шлях, 160
 • ПКД на реконструкцію спортивного майданчику ОСББ
 • «Чуднівська 108-Б»

  вул. Покровська, 94 - на зупинці встановлено лави для відпочинку та виконано благоустрій зупинки.

  пров. Олеся та П. Калнишевського - грейдерування доріг.

  вул. Старочуднівська біля ПП КВЖРЕП №1, 3-й Боженка, Покровська, 125, Крошенська 26, на Крошні від Ласощів і до аптеки - засипка ям відсівом та щебенем.

  вул. Покровська, 125, Андріївська 2а 2 дерева, Крошенська,45 - кронування дерев.

  вул. Покровська, 94 - встановлення зупинки.

  вул. Покровська, 123 - проведено оздоблювальні роботи у під'їздах.

  вул. Крошенська, 32 - перекриття даху у будинку.

  вул. Покровська, 129-а, вул. Покровська, 121, вул. Вільський Шлях, 11а - встановлення металопластикових вікон.

  вул. Крошенська, 8 - огородили сміттєвий майданчик.

  Мешканці цих будинків почали отримувати якісні житлово-комунальні послуги.

  Проведено капітальний ремонт території благоустрою за адресою Чуднівська, 106. Раніше це була занедбана територія.

  Фарбування дитячих майданчиків. вул. Вільський Шлях, Народицька між будинками 17 та 15 - благоустрій зупинок.

  Корбутівка (біля Ехо та маркету Люцина) - встановлено два світлофора.

  вул. Чуднівська, 77 - встановлено зупинку громадського транспорту та проведено благоустрій прилеглої території

  пров. Гамченка - закуплено необхідне обладнання та виконано облаштовано освілення провулку.

  вул. Чуднівська, 92, 94 - облаштовано контейнерні майданчики для збору сміття.

  вул. Покровська, 100 - встановлено зупинку громадського транспорту та проведено благоустрій прилеглої території.

  Проведено ремонт дорожнього покриття по вул. Старочуднівська.

  Капітальний ремонт дорожнього покриття провулку Гранітного та по програмі співфінансування – каналізування.

  Капітальний ремонт вулиці Родини Гамченків.

  Проведено грейдерування підсипкою вулиці Симона Петлюри, Західної, провулків 1,2-й Західний, Галовий.

  Проведено поточний ямковий ремонт прибудинкових територій вулиць Чуднівська, 92, 94,96,98,100, Івана Богуна, 2 та Чуднівська, 102, заїзд до ліцею сфери послуг.

  Щороку проводиться весняне прибирання мікрорайонів Корбутівка та Мальованка.

  Біля спорткомплексу «Динамо» та ЗОШ №32 по вулиці Чуднівській встановлено попереджувальні манекени для підвищення безпеки дорожнього руху та безпеки пішоходів.

  Діти в школах та садочках округу отримують подарунки на свята від депутатів Кропивницьких.

  ЗОШ №15: встановлено металопластикові вікна, побудовано внутрішній шкільний туалет, проведено ремонт шкільного тиру, закуплено офісні стільці.

  ЗОШ № 32: придбані будівельні матеріали для відновлення фасаду, акустична система, меблі, ноутбук, проведено інтернет WI-FI для навчального процесу.

  ДНЗ № 15: групи «Капітошка», №2, №4, №7 встановлено металопластикові вікна, проведено освітлення території та придбано лінолеум на підлогу, встановлено вхідні двері в овочесховище садочка, закуплено постільну білизну та офісні меблі, дитячі шафи, холодильну шафу, енергозберігаючі лампи, прасувальний каток, меблі в пральню; встановлено залізні ворота для центрального входу, заміна водогінних труб в технічному приміщенні, придбано дитячі шафи для роздягання.

  ДНЗ №6: придбано будівельно-господарські матеріали, відремонтовано ізолятор для хворих дітей, придбано оргтехніку, промислову пральну машину, м'які модулі та спортивні лави в спортивний зал, встановлено залізні ворота і хвіртка для господарчого входу та центрального входу, придбано ламінат для ремонту музичного залу.

  НВК № 11: встановлено металопластикові вікна, закуплено постільну білизну, жалюзі, придбано сушильну машина та посуд, встановлено вікно роздачі в приміщенні харчоблоку та виконано ремонт санвузла для робітників харчоблоку, ремонт туалетної кімнати ясельної групи, встановлено м/п вікна в ясельній групі.

  ЗОШ №1: придбано комп'ютер, принтер зі сканером, нові меблі, музичні інструменти, встановлено металеві двері та жалюзі у комп'ютерний кабінет, встановлено нову сучасну гардеробну.

  ЗОШ №12: придбано матеріали для заміни покриття підлоги на лінолеум у стоматкабінеті.

  ДНЗ №52: відремонтовано пральний блок, ігрові павільйони.

  Поліклініка дитяча №1 Корольовського р-ну (філія Корбутівка): придбано меблі медичного та не медичного призначення і господарчі товари.

  Житомирський державний технологічний університет: проведено поточний ремонт лабораторії економіко-математичного моделювання соціально-економічних процесів держави та регіону та надається постійна спонсорська допомога.

  РОМАНІВСЬКИЙ РАЙОН

 • с.Врублівка музичне обладнання в клуб та сільську раду, велосипед медичним працівникам.
 • с.Товща музичний центр, іграшки в садочок.
 • с. Романів килимки для танцювального колективу Сталкер.
 • с. Миропіль музичне обладнання, двері та вікна в лікарню, ЗОШ
 • №2.

 • с. Борятин матеріали для ремонту зупинки транспорту.
 • с. Соболівка музичне обладнання в клуб, велосипеди поштарям.
 • с. Гордіївка допомога церкві, подарували ікони на свято, спортивний інвентар для школи.
 • с. Великі Коровинці нові труби для школи, вікна для дитячого садочка
 • с. Молочки дзвони для церкви.
 • с. Безпечна музичний інвентар у клуб.
 • с. Вакуленчук пилосос в садочок.
 • с. Дідківці 2 мікрофони, вікна в школу.
 • с. Іванківці пристрій UFO.
 • с.Голіївка плита для садочку, стільці для фельдшерсько-акушерського пункту, церкві – грошова допомога на розпис.
 • с. П'ятка UFO, спортивний інвентар, школаксерокс, спортивна палатка.
 • с. Красносілка школі – плита, холодильник, матеріальна допомога церкві, матеріальна допомога на освітлення вулиці.
 • с. Дуплиця допомога на операцію дитині, допомога церкві.
 • с. Носівки пристрій UFO.
 • с. Іванопіль створено пункт тимчасового базування центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на базі колишньої лікарні.
 • НОВИМ СКВЕРАМ БУТИ!

  Володимир Кропивницький направив з обласного бюджету кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту благоустрою території для організації скверу та громадського простору в районі вулиці Чуднівської, а також – Мальованського скверу.

  ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН

 • с. Березівка ремонт даху в клубі, допомога із фарбою.
 • с. Дубовець встановлено двері у зал Будинку культури.
 • с. Черемошне посуд і спорт інвентар для школи.
 • с. Василівка спортивна форма спортсменам.
 • с. Вереси нові вікна в школу, спортивний інвентар.
 • с. Вертокіївка спортивний інвентар для школи.
 • с. Висока Піч допомога на придбання шин для шкільного автобуса; м'ячі; матеріальна допомога на ремонт даху; колонки для школи, єврорубероїд на ремонт даху військового містечка.
 • с. Старошийка, с. Покостівка облаштування зупинок.
 • с. Головенка допомога багатодітній сім'ї (одяг,взуття,книги).
 • с. Глибочиця вікна у кабінет математики, майданчики біля школи.
 • с. Гадзинка ворота футбольні для школи, нові вікна.
 • с. Березинадопомога школі.
 • с. Дениші вікна та труби для медпункту школи.
 • с. Ульянівка нові вікна у школу.
 • с. Зарічани вікна для школи та фельдшерсько-акушерського пункту.
 • с. Іванівка принтер в фельдшерсько-акушерський пункт; ремонт авто та продукти для будинку пристарілих.
 • с. Барашівка спортивні мати для школи; допомога церкві.
 • с. Довжик музичне обладнання в клуб.
 • с. Кодня вікна у школу.
 • с. Корчак комп'ютер і МФО сільській раді.
 • с. Перлявка котел для багатодітної сім'ї.
 • с. Левків вікна у школу, спортивний інвентар.
 • с. Калинівка колонки в клуб.
 • с. Ліщин, с. Тарасівка вікна, двері для дитячого садочку.
 • смт Новогуйвинське – допомога у встановленні вікон для школи, клубу та ФАПу, дитячий майданчик.
 • смт Озерне дитячий майданчик та зрізання дерев.
 • с. Озерянка допомогли зі світлом, компресор для школи, принтер та вікна для сільської ради.
 • с. Піски шифер для перекриття даху клубу, допомога церкві.
 • с. Рудня-Городище вікна для школи.
 • с. Гай допомога багатодітній сім'ї (плита, цегла, матеріали для будівництва)
 • с. Сінгури тенісний стіл, ракетки, м'ячі, сітка для школи.
 • с. Пряжів холодильник, вікно, спортивний інвертар та матеріали для ремонту, шафа, ноутбук, книги до бібліотеки
 • с. Станишівка вікна для школи (перший клас); комп'ютерний стіл сільському голові; вікна у дитячу лікарню.
 • с. Тетерівка будівельні матеріали для кладовища; матеріальна допомога клубу для купівлі килимів та фарби.
 • с. Троянів допомога церкві, відсів на автостоянці біля аптеки; вікна для школи.
 • с. Миролюбівка вікна у дитячий садок.
 • с. Рудня Городище вікна для школи.

 • НА КРОШНІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНИЙ ОНОВЛЕНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК НА 320 ДІТЕЙ

  Минулого року на Крошні в Житомирі за адресою вул. Крошенська, 12б відкрився оновлений дитячий садочок, який розрахований на 320 дітей. Володимир Кропивницький займався питанням реконструкції садочку.

  Садочок не функціонував з 1995 року. Його закрили у зв'язку з відсутністю фінансування. Протягом останніх років відбувалася реконструкція, а розпочалося все ще у 2012 році.

  «Питання дитячих садочків у Житомирі останні роки стоїть дуже гостро. Мікрорайони активно розвиваються, Крошня та Корбутівка забудовуються, а багато жителів прилеглих сіл влаштовують своїх діточок у житомирські дитячі садочки, тому місць не вистачає. Ще у 2012 році, коли я був депутатом міської ради, я спілкувався зі своїми виборцями на Крошні, які розповідали про занедбану земельну ділянку зі старою будівлею, де в темну пору збираються безхатченки, п'яниці», розповідає Володимир Кропивницький. Садочок був на балансі Житомирського державного технологічного університету.

  Будучи депутатом міської ради ініціював ряд звернень до Міністерства освіти, до керівництва ЖДТУ. Лише у 2014 році Житомирська міська рада прийняла на баланс це приміщення. З 2015 року ми почали працювати над тим, щоб відновити цю дошкільну установу. Я вдячний депутатам Житомирської міської ради, які виділили кошти на реконструкцію, підтримували цей проект і контролювали будівництво, коли це було необхідно», додає Володимир Кропивницький.

  «Вважаю, що потрібно забезпечити усім необхідним вже існуючі садочки. Разом з дружиною Людмилою, яка є депутатом міської ради, ми опікуємося дитячими садочками №6, №15 та №52, НВК №11, зазначив Володимир Кропивницький.

  НА КОРБУТІВЦІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНУ АМБУЛАТОРІЮ.

  ЗА ІНІЦІАТИВИ ВОЛОДИМИРА КРОПИВНИЦЬКОГО НА БУДІВНИЦТВО АМБУЛАТОРІЇ БУЛО СПРЯМОВАНО 300 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.

  Нову амбулаторію сімейної медицини на Корбутівці відкрили влітку минулого року.

  «Ще в 2015 році було зрозуміло, що відсутність такої сучасної амбулаторії в районі – це болюче питання для людей. Тому відразу взяли з дружиною під контроль питання відкриття сучасного медзакладу на Корбутівці», розповідає Володимир Кропивницький.

  У 2016 році з обласного бюджету за сприяння Володимира Кропивницького спрямовано субвенцію в розмірі 300 тис грн на проведення капітального ремонту приміщення на Корбутівці.

  «Проект відкриття амбулаторії був надзвичайно важливим для району, можна сказати стратегічним. Уявіть скільки людей тут живе, а за найменшою медичною допомогою доводилося їхати аж до міської поліклініки на вул. Лесі Українки. На Корбутівці і Мальованці живе багато людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями. Зараз усі вже звикли, що медична допомога поруч. Багато хто телефонував після відкриття амбулаторії – дякували», – розповідає Володимир Кропивницький.

  Офіційне відкриття сучасної амбулаторії сімейної медицини відбулося влітку минулого року. З цієї нагоди родина Кропивницьких подарувала амбулаторії цифровий телевізор.

  Зараз в амбулаторії працює 10 лікарів. Тут можна зробити ЕКГ, отримати лікувальні ін'єкції та вакцинацію, провести небулайзерну терапію, здійснити перевірку гостроти зору та підібрати окуляри, виміряти внутрішньоочний тиск, зробити швидкі тести на ВІЛ, тропоніни (інфаркту міокарду), вірусні гепатити, глюкозу крові та інше. Також створені умови для забору зразків біологічного матеріалу на дослідження.

  Володимир Кропивницький постійно допомагає багатьом спортивним організаціям та приймає активну участь в проведенні спортивних змагань.

  ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ СЕЛА – ЦЕ ЗАВДАННЯ №1 ДЛЯ УКРАЇНИ, – ВОЛОДИМИР КРОПИВНИЦЬКИЙ

  Українці мають тисячолітні традиції в землеробстві та тваринництві.

  Любов до землі та праці завжди була основою українського села. Але, на жаль, за останні десятиліття ця гармонія була порушена, зламана владою та окремими і безвідповідальними політиканами. Тому відновлення економіки села завдання №1 для України.

  У Верховній раді буду ініціатором та розробником програми «Відродження села». Один з головних напрямків програми – створення умов для отримання достойної роботи для кожної людини, особливо для молоді.

  З цією метою у Верховній раді потрібно запровадити на законодавчому рівні заходи, які кардинально змінять життя на селі:

  ДОРОГИ ТА ТРАНСПОРТ

  Розвиток села неможливий без якісних доріг та правильного автобусного сполучення з районним та обласним центром. Це не примхи селян це гарантія безпеки селян та вчасного надання медичного обслуговування, вчасного постачання продовольчих товарів.

  МЕДИЦИНА

  Відродити у кожному селі фельдшерські та аптечні пункти. Від вчасно наданої медичної допомоги хворому залежить його життя та здоров'я.

  ЕКОЛОГІЯ

  Важливо контролювати використання орендарями міндобрив, які не шкодять екології грунтів. Від цього напряму залежить якість продукції та води в річках і криницях. Якість продуктів та води це наше здоров'я. Ніхто не заперечить, що органічні добрива це спасіння землі. Тому, при здачі в орен ду сільгосппідприємствам під обробіток більше однієї тисячі гектарів, землі перевагу надавати тим, хто буде займатися розвитком галузі тваринництва. Це також дозволить забезпечити населення якісними харчовими продуктами.

  Державна підтримка реалізація вирощеної продукції.

  Відкриття оптових соціальних ринків для реалізаціі вирощеної продукції селянами, сільськими об'єднаннями. В існуючих міністерствах створення відділів для допомоги сільгоспвиробникам в заключенні договорів та контрактів щодо збуту та реалізації продукції в роздрібних торгівельних меражах , підприємствах переробки. Держава має допомогти та гарантувати збут продукції по достойній оплаті без посередників.

  Важливо контролювати використання орендарями міндобрив, які не шкодять екології грунтів.

  ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА

  Необхідна на державному рівні фінансова підтримка для селян. Це надання кредитів об'єднанням, підприємцям та підприємствам для будівництва та розвитку бізне су на селі: для будівництва підприємств переробки; для закупівлі корів, свиней, птиці, техніки, заготівлі палива, кормів та міндобрив. Відсотки за цими кредитами 2-3 роки мають відшкодовуватись державою. Це позитивно вплине на стан села, дасть заробити селу гроші.

  ПОДАТКОВА РЕФОРМА

  Орендарі, що здійснюють господарську діяльність на сільських територіях, повинні користуватися пільгами щодо сплати податків із заробітної плати, а робочі місця, створені для молоді, ЗВІЛЬНИТИСЯ від податків мінімум на три роки.

  ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА

  Останнім часом надходить до мене багато скарг щодо розподілу земель в сільських радах. Збільшуються відведення на дороги, проїзди, знаки розмежування тощо і за рахунок цього вивільняються землі та практично забираються землі у власників паїв та передаються іншим особам, які не мають ніякого відновлення до розпаювання. Є приклади, де у першочерговому документі на землю відведено власнику паю 3,2 гектара, а після чергового перерозподілу земельна частка паю має лише 2,4 гектара. Таку несправедливість можна подолати тільки шляхом ревізії земель сільськогосподарського призначення, чесного перерозподілу усіх незаконно відчудженних земель. Втановлення реальної ціни на землю та економічно обґрунтованих орендних ставок за орендований пай. Оцінка земель сільськогосподарського призначення, яка була проведена на початку 90-х років, сьогодні застаріла, значно занижена не відповідає фактичному ціноутворенню. Процентна ставка за оренду земельного паю має враховувати фактор родючості землі.

  Моє завдання відновити повагу у суспільстві до соціально значимих професій на селі вчителя. сільського лікаря, агронома, соціального працівника, гарантувати їм достойну заробітну плату.

  Більшість проблем в Україні пов'язані з байдужістю, корумпованістю та некомпетентністю влади. Держава повинна на законодавчому рівні створити умови для поліпшення інвестиційного клімату, реформування податкової, пенсійної, освітньої та медичної галузей.

  Позитивні зміни можливі тільки при повному перезавантаженні влади.

  7 ПРИЧИН, ЧОМУ Я ВИРІШИВ БАЛОТУВАТИСЬ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ПО 67-МУ ОКРУГУ

  1. Це мій округ. Я та моя родина живемо в цьому окрузі! Щодня ми бачимо та стикаємося з тими самими проблемами, що й усі люди мого округу (якість води, дороги, транспорт, медичне обслуговування, байдужість влади тощо).

  2. Підтримка команди. Мене підтримує команда моїх однодумців, які є фахівцями в галузях АПК, ЖКГ, медицини, освіти, економіки, екології та ін. Мене підтримує моя родина. Мене підтримують мої виборці.

  3. Досвід успішної співпраці з громадою. Як депутат міської ради 6-го скликання та сьогодні депутат обласної ради, знаю проблеми міста Житомира та Житомирщини і маю досвід та бачення щодо їх вирішення.

  4. Освіта і професіоналізм. Уже маючи вищу освіту еколога, закінчив Національну академію державного управління та здобув кваліфікацію

  «Магістр публічного управління та адміністрування». Завдяки теоретичним знанням і практичному досвіду як кризисменеджер умію діяти й ухвалювати стратегічно правильні рішення в будьякій сфері державного управління.

  За роки своєї діяльності, крім практики успішної підприємницької діяльності, здобув досвід роботи на державній службі. Будучи всього 10 місяців на посаді заступника міського голови, попри активні спроби саботажу, швидко організовував ефективну взаємодію у сфері мого підпорядкування та повернув житомирянам цілодобове водопостачання.

  6. Бажання жити в успішній країні. Разом із дружиною Людмилою маємо двох дорослих дітей та онука. Ми всі живемо та працюємо в Житомирі. Наші батьки сьогодні проживають у селі. Ми бачимо своє майбутнє тут, в Україні, і не х

  11.07.2019
  1073
  № 425