Команда ДСНС в Житомирській області долучилися до святкування Корбутівки та Мальованки


Багато дітей щиро раділи розвагам на атракціонах, батуті, майстер-класах, дивилися виступи дитячих творчих колективів тощо. Всіх гостей свята частували борщем з пампушками, а діти ласували солодкою ватою, випічкою, морозивом та смачними напоями.

Рятувальники теж не залишилися осторонь, підтримали ініціативу організаторів та взяли участь у проведенні заходу, як для дітлахів так і для дорослих. Гостям свята фахівці ДСНС запропонували випробовувати свої сили у пожежній естафеті, де необхідно було не лише на швидкість одягнути екіпіровку пожежного, а ще й збити струменем води з підставки м'яч.

Крім того, увагу відвідувачів привернув і аварійно-рятувальний автомобіль із сучасним оснащенням для порятунку людей у дорожньо-транспортних пригодах та різноманітних аварійних ситуаціях. Рятувальники продемонстрували як за допомогою пневмо- та гідравлічних інструментів й механізмів вони оперативно визволяють потерпілих із залізних та бетонних пасток.

Дітвора приміряла справжній бойовий одяг, ознайомилися зі спорядженням, яке використовують рятувальники, а також посиділи за кермом пожежного автомобіля.

Жодне питання не залишилося без відповіді, жодна світлина не вийшла без щирої дитячої посмішки.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=100&v=IeCfMKJKtm0


04.10.2019
113
№ 438