Щодо поводження з твердими побутовими відходами

На сьогоднішній день в місті Житомирі проблема №1 - вчасне вивезення сміття з прибудинкових територій багатоквартирних будинків, приватного сектору та ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

Неодноразвово депутат Людмила Кропивницька порушувала це питання перед виконавчими органами влади. Але віз нині там...

Збір та перевезення твердих побутових відходів на полігон твердих побутових відходів в місті Житомирі здійснюється монополістом комунальним підприємством "КАТП-0628", на підставі договорів, укладених з фізичними та юридичними особами.

Варто зазначити, що переважна більшість населення, особливо мешканці приватного сектору ухиляється від запровадження системного підходу щодо поводження з відходами, тому договорів на їх вивезення уклало лише 50 % населення Корбутівки та Мальованки.

Часто мешканці приватних садиб на своїх автомобілях вивозять сміття в контейнери, які знаходяться на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків і самі ж ухиляються від заключення договорів на вивезення ТПВ.

На думку депутата Людмили Кропивницької розв'язати основні проблеми можливо за такими напрямками:

- здійснення контролю за населенням щодо не допущення утворення стихійних сміттєзвалищ та самовільного вивезення, спалювання та утилізації твердих побутових відходів; встановлення камер відеоспостереження;

- посилення роботи з населенням по укладанню договорів на вивезення ТПВ;

- ліквідація несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ;

- систематичне кагатування (підгортання) полігону твердих побутових відходів;

- облаштування контейнерних майданчиків з твердим покриттям;

- придбання баків, контейнерів для роздільного збирання ТПВ;

- впровадження новітніх технологій щодо роздільного збирання ТПВ.

11.11.2019
111
№ 453