Завдяки спільним зусиллям Житомирський лікеро-горілчаний завод запрацював!

Сьогодні, 27.01.2020 року, на території ЖЛГЗ провели чергове (друге) засідання робочої групи депутатів житомирської обласної ради по вивченню питання щодо навмисного доведення заводу до банкрутства.

Обговорювали два основних питання, а саме що вже зроблено нами щодо вирішення та план наступних дій.
За нашої ініціативи :
1. 23.01.2020 надіслано звернення до Президента України з проханням вжити відповідні заході з метою забезпечення подальшої діяльності підприємства.
2. 22.01.2020 проведені наради голови ОДА Бунечка В.І. та голови обл ради Ширми В.В. з керівниками всіх силових структур області.
3. Відбулися перемовини керівництва області з Держ Управлінням Справами щодо негайного відсторонення та звільнення призначенного півроку тому ДУСею генерального директора ДП « ЖЛГЗ» Мікаеляна Г.Л.

Наступними діями робочої групи
ВИРІШИЛИ:

1. Звернутися до керівника Державного Управління Справами щодо умисної дезорганізації діяльності прибуткового Державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» та підстав призначення директором підприємства Мікаеляна Г.Л., який у подальшому створив негативні умови для діяльності підприємства.

2. Звернутися до начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, прокурора Житомирської області, начальника Управління СБУ в Житомирській області щодо ходу кримінального провадження про доведення Державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» до банкрутства та нанесення збитків державі. Про результати проінформувати членів робочої групи та депутатів обласної ради на черговому засіданні обласної ради.

3. На чергове засідання обласної ради запросити представників Державного управління справами, які нададуть інформацію щодо подальшого функціонування Державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод».


27.01.2020
256
№ 466