Володимир та Людмила Кропивницькі зустрілися з мешканцями багатоквартиних будинків

До громадської приймальні депутатів обласної та міської ради Володимира та Людмили Кропивницьких постійно надходять заяви, скарги, пропозиції та слова вдячності від мешканців Корбутівки та Мальованки щодо сприяння у вирішенні житлово-комунальних питань, надання матеріальної та благодійної допомоги тощо.

12 червня 2020 року після жорстких карантинних заходів та несприятливих погодніх умов вирішили зустрітися з мешканцями багатоквартирних будинків Чуднівська, 96, 98,100 та представниками управління житлового гоподарства, комунального господарства, КАТП-0628, інспекцією з благоустрою, управлінням транспорту та управляючою компанією ПП "ЖЕП №1".

Питань було небагато, адже депутати Володимир та Людмила Кропивницькі проживають на Корбутівці і кожного дня спілкуються з мешканцями Корбутівки та Мальованки. Намагаються оперативно вирішити те чи інше питання. Постійна співпраця з виконавчими органами влади дають свої позитивні результати.

На порядку денному стояло декілька питань:

1. Встановлення пристроїв примусового зниження швидкості автомобілів та знаків "пішохідна зона" на прибудинкових територіях Чуднівська, 96, 98, 100, обмеження транзитного проїзду автотранспорту через прибудинкові території.

2. Ремонт сміттєзбірного майданчика біля будинку Чуднівська, 96.

3. Косіння трави на прибудинкових територіях та місцях загального користування по вул. Чуднівській.

4 Ремонт або встановлення нового дитячого майданчика за адресою Чуднівська, 98. Встановлення нового дитячого майданчика за адресою Чуднівська, 100.

5. Благодійна допомога від депутатів щодо закупівлі фарби для ремонту дитячих майданчиків.

6. Освітлення прибудинкових територій.

7. Режим роботи закладів торгівлі по вулиці Чуднівській, які здійснюють підприємницьку діяльність на перших поверхах багатоквартирних будинків.

8. Різне.

Кожного мешканця вислухали, занотували пропозиції та обговорили шляхи вирішення з представниками виконавчих органів влади.

Працюємо на благо громади!

Всім дякуємо за небайдужість!

12.06.2020
2605
№ 489