Безпека пішоходів на прибудинкових територіях

За сприяння депутата міської ради Людмили Кропивницької на міській комісії з безпеки дорожнього руху розглянули колективні звернення мешканців багатоквартирних будинків по вулиці Чуднівська, 96 та 98 з приводу встановлення пристроїв примусового зниження швидкості автомобілів та бетонних полусфер у зв'язку з небезпекою переміщення мешканців будинків, особливо людей похилого віку.

Сьогодні КП "УАШ" та КП "Міськсвітло" облаштували територію всіма комплектуючими для безпечного руху жителів прибудинкових територій.

Інформуємо, що відтепер на прибудинковій території Чуднівська, 96 діють особливі умови дорожнього руху встановлені знак 5.29.1 "Тупік", бетонні полусфери.

На прибудинковій території Чуднівська, 98 встановлений пристрій примусового зниження автомобілів і бетонні полусфери, знаки 1.11 "Пагорб", 3.29 "Обмеження максимальної швидкості".

За адресою Чуднівська, 100 біля арки встановлено знак 5.33 "Пішохідна зона".

Результат такої схеми дорожнього руху - водії тепер будуть дотримуватись правил дорожнього руху на прибудинкових територіях! Бо це не транзитна дорога як вони собі це вирішили!

Від імені мешканців вищевказаних будинків висловлюємо подяку заступнику міського голови Олександру Шевчуку, міській комісії з безпеки дорожнього руху, управлінню транспорту і зв'язку МР, КП "УАШ" та КП "Міськсвітло".


30.06.2020
274
№ 495