Звернулися до міського голови провести каналізацію по вул. Героїв Пожежних

До мене, як до депутата міської ради повторно звернулися мешканці мікрорайону Мальованка, які проживають по вулиці Героїв Пожежних та прилеглих провулків стосовно каналізування вулиці.

Дізнавшись про те, що найближчим часом починається будівництво тролейбусної лінії по вул. Героїв Пожежних, мешканці дуже просять включити у плани будівництва і першочергово провести тут каналізацію, а вже потім робити капітальний ремонт дорожнього покриття.

Люди відчувають незручності, користуючись вигрібними ямами, а подекуди вуличними туалетами. Особливі труднощі виникають під час танення снігу весною та у будь-яку пору року, коли йдуть дощі і коли дощова вода змішується зі складовими цих вигрібних ям. Відбувається забруднення ґрунтової води та самого ґрунту, а люди при цьому користуються колодязями, з яких беруть питну воду для своїх родин.

Дуже прошу прислухатися до мешканців міста Житомира і доручити провести каналізацію по цій ділянці.

Відповідно до ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас доручити управлінню комунального господарства та КП «Житомирводоканал»:

1.Розробити проект каналізування вулиці Героїв Пожежних та закласти у Програму та бюджет на 2021 рік кошти на виконання робіт по будівництву мережі каналізування.

Отримали відповідь від профільного заступника міського голови, що будівництво каналізації сягне близько 30,0 млн.грн.Питання каналізування - це і вирішення проблем вигрібних ям та і екології вцілому. Тримаємо питання на контролі, в тому числі і фінансування даних заходів.
30.04.2021
151
№ 516