На Корбутівці побудовано спортивний майданчик

Гарні новини!

В густонаселеному мікрорайоні Корбутівка з'явився перший сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям з вуличними тренажерами, елементами дитячого майданчика.

Ще у 2016 році за сприяння депутата міської ради Людмила Кропивницкая було надіслано листа до виконавчих органів влади щодо виготовлення проектно-кошторисної документації. Cам процес виготовлення проектно-кошторисної документації, коригування вже виготовленого проекту та будівництво спортивного майданчика пройшли багато бюрократичних тяганин. Завдяки сприянню депутата міської ради Людмили Кропивницької, мешканців будинків Чуднівська, 108-А, Б,В, 106, 108, 110 у 2018 році надійшла субвенція з державного бюджету на реконструкцію спортивного майданчика за адресою Чуднівська, 108-Б. Також за цією адресою встановлено за сприяння депутата обласної ради Volodymyr Kropyvnytskyi дитячий майданчик.

Тривалий час шла процедура коригування проекту. Безпосередньо, щоб проект мав гарний та привабливий вигляд, разом з підрядною організацією, головою ОСББ Чуднівська 108Б було погоджено і колір штучного покриття, спортивних тренажерів та дитячого майданчика.

Побудований та вже відкритий для занять спортивний та дитячий майданчик чекає своїх відвідувачів. Проект загальноміський і передано на баланс міському культурно-спортивному центру міської ради.
15.06.2021
169
№ 520