Свято для діток з особливими потребами!!!

15 травня в приміщенні готелю "Житомир" відбувся захід на підтримку дітей з особливими потребами та їхніх матусь. До організації Свята, присвяченого до Дня матері та Міжнародного дня родини долучилася голова благодійного фонду «Рідний Житомир», директор маркету «Люцина», Людмила Кропивницька. Вона подарувала для діток з обмеженими можливостями ‘ сертифікат на суму 3000 грн. для придбання продовольчих товарів.
«Сьогодні ніхто не буде заперечувати, що основну відповідальність за розвиток дітей несе сім’я, берегинею в якій є мама. В сім’ї закладаються найважливіші якості дитини, її ставлення до себе і до світу, задовольняється значна частина дитячих потреб, які полягають в емоційній підтримці, любові та захищеності. Тому так важливо об’єднувати сім’ю, сприяти спілкуванню близьких людей, нагадувати про роль жінки в кожній родині», – зазначила Людмила Геннадіївна.
У програмі свята було все:  гарно прикрашена зала, переповнена дітьми та дорослими, ігри, вітальні слова, солодке частування. А головне на обличчях дітей і дорослих були щирі посмішки.

18.05.2015
101
№ 69