Акція підприємців проти запровадження РРО


Близько сотні підприємців та громадських активістів сьогодні біля будівлі Житомирської ОДА на майдані С.П. Корольова вимагалиприйняття законопроекту №1718 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій), адже проект закону передбачає скасування обов'язкового застосування касових апаратів для платників єдиного податку 1-3 груп підприємців.

Нагадаємо, що із 2014 р. уряд зобов'язав весь бізнес, який використовує у своїй роботі реєстратори розрахункових операцій (РРО), замінити обладнання, яке буде передавати дані чекових стрічок фіскалам - у режимі онлайн.

Підприємці переконані, що обов'язкове застосування касових апаратів у торгівлі призведе до великого навантаження на представників малого бізнесу.

«Прийняття такого закону є недоречним у такий складний для України час, адже підприємці і без того знаходяться на грані виживання» - зазначив координатор Житомирського осередку партії #ВОЛЯ ,підприємецьВолодимир Кропивницький .

« Даний закон є таким, що порушує конституційне право даних підприємців на підприємницьку діяльність, встановлює для них непосильний тягар та додаткові фінансові навантаження порушуючи сам принцип та мету інституту спрощеної системи оподаткування. »- прокоментував адвокат, людина #Волі Роман Гуртовенко.

24.06.2015
106
№ 76