Житомирський депутат допоміг відремонтувати військову техніку на Житомирщині

Відновити військову техніку на Житомирщині взявся депутат житомирської міської ради, людина #ВОЛІ, голова правління корпорації «ОКЕАН» - Володимир Кропивницький.

Разом зі своєю родиною з самого початку бойових дій на Сході Володимир Миколайович допомагає військовослужбовцям усім необхідним: продуктами харчування, ліками, оргтехнікою, надає матеріально-технічну допомогу військовим частинам, житомирському військовому шпиталю і пораненим захисникам, які знаходяться там на лікуванні та реабілітації, опікуєтьсяродиною загиблого військового. А тепер ще долучився до відновлення військової техніки.

Працівники «Океан авто» допомагали в розконсервуванні і ремонті різного виду техніки. Вчора відновили УАЗ для 95 бригади, зараз працюють над ремонтомспецавтомобіля для житомирського обласного військового комісаріату.

«Ми й надалі будемо намагатися допомагати тим, хто виборює для нас мирне небо. Адже хлопці в зоні бойових дій повинні реально отримувати нашу вдячність та підтримку. Дуже важливо, щоб вони відчували турботу про себе і повернулися додому живими»- розповів Володимир Кропивницький.

07.07.2015
216
№ 77