З любов"ю та турботою від родини Кропивницьких!

Депутат Житомирської міської ради Володимир Кропивницький разом із дружиною, головою благодійного фонду «Рідний Житомир» Людмилою Кропивницькою не втрачають благодійний зв'язок з освітніми та дитячими навчальними закладами, якими не перший рік опікуються.


Днями для дитячого садочку № 52, що знаходиться по вул. Максютова, подарували цінний подарунок – електронне піаніно.
Педагоги висловили слова щирої вдячності і відзначили, що Володимир та Людмила Кропивницькі постійно допомагають в матеріальному забезпеченні навчального –виховного процесу у нашому освітньому закладі, на свята вітають освітян і дітей та в разі потреби надають матеріальну допомогу. Саме цих небайдужих людей вони ставлять за приклад.

« У нашому районі значно збільшилась кількість діточок, тому постало питання у відкритті додаткової 14 ясельної групи. А це потребувало також додаткових витрат, в тому числі і наявності піаніно. Родина Кропивницьких одразу відгукнулася на прохання колективу допомогти матеріально в покращенні умов в садочку.» - розповіла завідуюча дитсадка Людмила Федорчук .

«На жаль, хронічне недофінансування освітянської галузі породило чимало проблем. І їх вирішити на сьогодні держава не в силі. Тож маємо спільно дбати про кращі умови виховання та навчання для наших дітей» - зазначила Людмила Кропивницька.

фото: Постійна турбота про дітей родиною Кропивницьких.

24.07.2015
122
№ 79