Відбувся круглий стіл-конференція з міністром ЖКГ 2005-2010 рр.

Сьогодні, у Житомирській обласній бібліотеці ім. Ольжича, за сприяння голови ГО «Рідний Житомир» Володимира Кропивницького відбувся круглий стіл - конференція, за участі голови Спілки власників житла України, Міністра ЖКГ (2005-2010) - Кучеренка О.Ю., відомого експерта з енергетичних питань в Україні - Ігоря Черкашина, голови ОСББ "Колорит" м. Новоград-Волинський - Анатолія Легенчука
На конференцію прийшли голови ОСББ Асоціації ОСББ "Жито-Мир", ЖБК, громадські діячі, особи від місцевого та обласного самоврядування, члени виконкому міської ради, журналісти, активні житомиряни, які почули багато цікавого та актуального в питаннях тарифів на енергоносії, водопостачання, тощо.
"Ми домовилися з нашими відомими експертами та колегами розпочати спільну роботу щодо реального залучення громади до впливу на тарифи та якості надання житлово-комунальних послуг, щодо необхідності формування громадського руху на місцевому рівні, всіх активних сил, незалежно від партійної належності, і яке би змогло реально впливати на тарифну політику, як держави, так і на місцевому рівні» - наголосив Володимир Кропивницький.

30.07.2015
204
№ 81