Меценатство в Україні має давні традиції

Меценатство в Україні має давні традиції.

Саме слово "меценат" означає добровільну безкорисливу діяльність людей у матеріальній, фінансовій та іншій підтримці з благодійної допомоги.

Депутат Житомирської міської ради Володимир Кропивницький разом із дружиною, головою благодійного фонду «Рідний Житомир» Людмилою Кропивницькою окрему увагу звертають на дітей, вважаючи, що саме в них – майбутнє України.

Надається допомога для придбання господарсько-побутового, дитячого та шкільного обладнання для ведення навчально-виховного процесу у школах №32, 12, 8 та дитячих садочках №15,6,52.

Нещодавно родина Кропивницьких подарувала для ДНЗ-52 електронне піаніно а вчора, на прохання завідуючої дитсадком, завезли фарбу для оздоблювальних робіт.

Не залишаються осторонь меценати і в питаннях пропаганди здорового способу життя, постійно допомагають спортивним клубам та об'єднанням.

«Будь-який дитячий садочок – унікальний навчальний заклад. Це перша альма матер для дитини. І від умов виховання та майстерності педагогів залежить становлення маленької особистості, формування характеру, естетичних уподобань, морально-етичних якостей вихованця.»- розповіла Людмила Кропивницька.

05.08.2015
111
№ 84