Володимир та Людмила Кропивницькі привітали школярів з 1 вересня!

Сьогодні у всіх навчальних закладах Житомира розпочався новий навчальний рік.Депутат Житомирської міської радиВолодимир Кропивницький разом з дружиною, головою благодійного фонду «Рідний Житомир» Людмилою Кропивницькою1 вересня навідалися у школи № 32 та № 12, аби привітати дітей, батьків і вчителів із Днем знань. Багато років родина Кропивницьких опікується школами та дитячими садочками міста.


«Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!»-висловилася Людмила Геннадіївна під час свята у 32-й школі .


«Допомога школам і турбота про дітей завжди були і залишаються одними з пріоритетів моєї роботи», – зазначив під час привітання у 12-й школі Володимир Кропивницький. Бажаю усім міцного здоров'я, досягнення мрій і бажань та гарного, успішного нового навчального року. З Божим благословенням».

В кінці урочистої лінійки Володимир та Людмила Кропивницькі вручили школам подарунки, в тому числі - сертифікати на суму 10000 грн.
01.09.2015
121
№ 86